Vychovatelé
Štěpán Bílý

Vychovatel

„Štěpán pochází z Plzně, kde vystudoval Masarykovo gymnázium, během kterého se věnoval například doučování angličtiny žáků jiných škol. Studiu se věnoval také rok na belgické univerzitě v Lovani, kde nasbíral mnoho zkušeností a to nejen akademických.

Mimo školu se Štěpán od mala věnuje skautingu a od svých 15 let pracoval na přípravě táborů, vedení družin a výprav. Práce s dětmi a mladými je mu proto velmi blízká a rád se díky ní realizuje, učí a posouvá dál.

Jeho velká vášeň je sport a to konkrétně ultimate frisbee, ve kterém se snaží prosadit a soutěžit na nejvyšší možné úrovni. Pokud zrovna nelétá na hřišti za diskem nebo neběhá po lese, rád vyráží do hor za výhledy nebo za přáteli hrát deskové hry.“