Pozadí hlavního banneru

Přestup

Přestup na Základní školu Navis

Naše škola stojí na pevném sepětí s rodinami. Proto vedeme s každou rodinou rozhovor, při kterém vysvětlíme školní filozofii a směřování školy. Našim cílem není vybrat "nejvýkonnější a nejchytřejší" děti, chceme s každou rodinou spolupracovat na akademickém rozvoji dítěte i na celkovém osobnostním růstu.

Zkušenosti se zapojením nových dětí do našeho školního prostředí máme bohaté. Během školního roku 2015/2016 jsme vyrostli o 30% a děti se zapojily skvěle, jak ostatně potvrzují jejich tutoři i jejich výsledky v testech Kalibro. Od roku 2014 do roku 2018 jsme se ztrojnásobili! Naše výsledky zůstávají dlouhodobě špičkové. V roce 2018, 2019 i 2020 jsme se umístili mezi 10% nejúspěšnějších škol v republice v plošném školním testování (3., 5. a 7. třída) ve SCIO srovnávacích testech.

Postup při přestupu na ZŠ Navis

Domluvte si osobní schůzku s panem ředitelem Janem Vepřekem přes Jana Ericssona (ericsson@skoly-navis.cz). Na schůzku doražte nejlépe oba rodiče a žák/žákyně. Je vhodné mít i podkladový materiál (portfolio dítěte, materiály týkající se jeho/jejích zájmů a zaměření). Na místo přineste podepsanou žádost o přestup.

Zájemka o přestup

V současné době je většina našich tříd obsazena, kontaktujte nás ale, prosíme, a zaevidujeme vás na čekací listinu. Poté vás v případě uvolnění místa zkontaktujeme.

Mám zájem

Kontakt: Jan Ericsson, +420 776 286 583, nebo ericsson@skoly-navis.cz

Těšíme se na setkání s Vámi.

Za tým Základní školy Navis

Mgr. Jan Vepřek

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.