Další zaměstnanci
Jana Trnkócyová

Asistentka

Jana pochází z Brna, kde i vystudovala Provozně ekonomickou fakultu Mendelovy univerzity – magisterský obor Evropská studia. Když jí rodné město začalo být malé, odjela na zkušenou do Austrálie a odtud pak do Jižní Koreje. Tam se snažila naučit korejsky a na oplátku učila korejské děti angličtinu.

Po návratu do ČR prošla několika mezinárodními firmami, aby zjistila, že toto není ten správný směr a díky velkému štěstí došla až do Navisu. Tady ji nadchla atmosféra i skvělý kolektiv. Na práci v administrativě školy ji nejvíce baví různorodost a kontakt s rodiči i žáky. Největší radost má, když se jí podaří něco zařídit, co druhým pomůže.

Pro Janu je důležitý čas strávený s rodinou – partnerem, synem a neposedným křížencem Miou. Ráda čte, jezdí na výlety a poznává nové země. Jeden z největších aha momentů z cest je pochopení rčení „Kolik umíš jazyků, tolikrát jsi člověkem“.