Centrum pro rodinu Navis

Jsme pro rodinu! Naše škola stojí na pilíři spolupráce s rodinami a jsme připraveni udělat ještě více. Od října 2021 otevíráme Centrum pro rodinu, nejprve pro naše školní rodiny. Chtěli bychom ale do budoucna rozšířit naše působení i na okolí Říčanska a mluvit o věcech, které jsou pro naše děti do budoucna velmi důležité!

Náš cíl?

Věříme, že to hlavní, co mladé rodiny s dětmi potřebují, je čas na sebe navzájem. Věnujeme se práci, dětem a dalším povinnostem a nezbývá nám čas na sebe samotné a naši drahou druhou polovičku. Proto Vás nechceme zavalit dalšími workshopy, přednáškami či jinými způsoby, jak Vám "promlouvat do duše". Chceme Vám darovat čas!

Jak na to?

Připravili jsme pro Vás Soboty pro manžele, v rámci kterých Vám představíme nosné téma a zároveň Vám věnujeme významné množtví času pro Vás dva. Postaráme se Vám o děti, kterým zde ve škole ve Světicích připravíme program a Vám tím věnujeme čas, který můžete strávit spolu.

Hlídání?

Spíše program pro děti. Chceme, abyste mohli s klidným svědomím strávit den spolu, proto pro naše děti připravujeme plnohodnotný herní program s našimi vychovateli. Program poskytujeme dětem již od 3 let.

Proč?

Protože věříme tomu, že rodiče jsou hlavními hybateli změn v rodině, že jejich vzájemná láska může ovlivňovat i jejich děti a dodávat jim sebedůvěry. Jako škola jsme zaměřeni na rozvoj dětí a i tímto způsobem dokážeme pro děti udělat více!

Kdo to povede?

Vedení Centra pro rodinu se budou věnovat dvě naše milé dámy, Zuzana Mlezivová a Blanca Font.

Těšíme se na spolupráci a vítáme Vaše dotazy či Vaši zpětnou vazbu na mlezivova@skoly-navis.cz.

"Nejdůležitější věcí, kterou může otec udělat pro svoje děti je, že bude milovat jejich matku."