Úspěchy žáků

Radost z našich dětí máme samozřejmě vždycky, ale nyní je zvláštní důvod k oslavám!

Matematický klokan 2018

Máme velikou radost! Všechny děti zaslouží pochvalu za účastu na matematické soutěži, ale chtěl bych zvlášť pogratulovat našemu čtvrťákovi. David v kategorii Klokánek získal maximální počet bodů, takže ačkoliv na ostatní výsledky si ještě můžeme počkat, o něm můžeme již nyní prohlásit, že ve své kategorii zvítězil! Gratulujeme a přejeme další úspěchy!
JV

Naši angličtí olympionici, březen 2018

Jsme hrdí na naše anglické olympioniky! Na gymnáziu v Čelákovicích obsadili v kategorii 1.A naši dva soutěžící (Max a Jan) skvělé 8. - 11. místo v okresním kole!!! Gratulujeme jim a přejeme další úspěchy.

5. místo v celoevropské soutěži v akrobatickém rock'n'rollu

Gratulujeme Bětce, která se svým týmem TŠ Twist obsadila úžasné 5. místo v celoevropské soutěži v akrobatickém rock'n'rollu. Velká gratulace!

Muzikál Píseň smutného námořníka 6/2017

V červenci 2017 se našim dětem podařilo nahrát muzikál Píseň smutného námořníka, kterou jsme také provedli na Zámecké slavnosti 2017. Jsme velice hrdí na to, že jsme dokázali v rámci tohoto projektu spolupracovat na hudbě, textech, společně nahrávat a prožívat krásné chvíle. Děkujme nahrávacímu studiu UHLRecords a panu Michalu Uhlířovi za možnost nahrávání a panu Jiřímu Votrubovi za krásnou grafiku pro naše CD.

CD jsou k dostání v sekretariátu školy!

Kalibro 2017

Testovali jsme v oblastech, které jsou dle našeho soudu stěžejní. Testy jsou zaměřeny na srovnávání výsledků mezi školami navzájem, proto se procenta porovnávají s celorepublikovým průměrem.

Oblast          Navis          ČR

ČJ                 70,7%          64,6%

M                  58,7%          48,1%

AJ                  72,6%          69,1%

Z výsledků máme radost a děti zaslouží pochvalu.

Matematická olympiáda, krajské kolo 2017

S radostí Vám oznamujeme, že Maruška ze 6. třídy v krajském kole Matematické olympiády získala maximum bodů a umístila se tak na sdíleném prvním místě! Gratulujeme!

“S radostí Vám oznamujeme, že Maruška se umístila na 1. místě v Matematické olympiádě (krajské kolo).”

Kalibro 2016

V roce 2016 jsme na Základní škole Navis provedli testování Kalibro ve 3. a 5. třídě. Ve všech testovaných oblastech jsme byli vysoko nad průměrem České republiky. Ve třetí třídě v českém jazyce a angličtině se pohybujeme mezi 20 a 30% nejúspěšnějších škol, v matematice, přírodovědě a ekonomických dovednostech dokonce mezi prvními 10% nejúspěšnějších škol v České republice!

“V matematice, přírodovědě a ekonomických dovednostech patříme mezi prvních 10% nejúspěšnějších škol v České republice!”

Jsme na naše žáky velice hrdí!

Pohár vědy 2016

Máme velikou radost, protože náš tým postavený pro mezinárodní soutěž Pohár vědy 2016 získal v druhém kole soutěže maximum bodů! Hodnotitelé navíc vybrali naše vědecká řešení jako ta, která se jim líbila z celé České republiky nejvíce.

“Maximum bodů v druhém kole a ocenění našich řešení.”

Jsme na náš vědecký tým hrdí a děkujeme za vedení týmu p. učiteli Zafkovi a paní Olšovcové!

V kategorii První stupeň, Česká republika, 2. kolo, najdete naši školu!

Zde si prosím prohlédněte hodnocení.

Bobřík programování 2015

“Vítězka v programování - úspěch v celostátní soutěži Bobřík programování.”

Jenom 19 minut stačilo Terezce z 5. A, aby získala plný počet 192 bodů v 8. ročníku celonárodní soutěže Bobřik informatiky! Celkově řešilo Bobříka informatiky 22 našich žáků, z toho polovina čtvrťáků. Úspěšnými řešiteli se stalo 12 žáků. Prvních pět řešitelů je v prvních 5% nejlepších řešitelů. Ve všech kategoriích soutěžilo přes 52.000 žáků.

Moc gratulujeme!

Matematický klokan 2014

“Vítězka Matematického klokana ČR mezi bezmála 100.000 řešiteli!”

Marie se stala jedním z vítězů celostátního kola Matematického klokana. V kategorii Cvrček řešilo úlohy 97 478 žáků. Maruška dosáhla maxima - 90 bodů spolu - s dalšími 115 žáky. Je to obrovský úspěch a krásná reprezentace naší školy. Gratulujeme!

Úspěch v rugby turnaji Milán 2015!

“Skvělé druhé místo v turnaji v rugby!”

Máme velkou radost z úspěchů našich žáků i v mimoškolních aktivitách. Dan ze 4.A se nedávno zúčastnil rugbyového turnaje v Miláně, kde se svým týmem vybojoval úžasné 2. místo. Šlo o velkou událost, které se zúčastnilo kolem 1000 hráčů v různých kategoriích.

Úspěchy v moderní gymnastice

“Vítězka v gymnastice v kategorii Naděje mladší.”

Další sportovní nadějí je také Francesca z 1.A, která od minulého roku trénuje v závodním oddíle moderní gymnastiky TJ Sokol Žižkov 1. Podařilo se jí vyhrát již několik soutěží jak v závodech jednotlivců, tak ve společných sestavách.

Kontaktujte nás: Kontakty