Úspěchy žáků

Radost z našich dětí máme samozřejmě vždycky, ale nyní je zvláštní důvod k oslavám!

5. místo v celoevropské soutěži v akrobatickém rock'n'rollu

Gratulujeme Bětce Brňákové, která se svým týmem TŠ Twist obsadili úžasné 5. místo v celoevropské soutěži v akrobatickém rock'n'rollu. Velká gratulace!

Muzikál Píseň smutného námořníka 6/2017

V červenci 2017 se našim dětem podařilo nahrát muzikál Píseň smutného námořníka, kterou jsme také provedli na Zámecké slavnosti 2017. Jsme velice hrdí na to, že jsme dokázali v rámci tohoto projektu spolupracovat na hudbě, textech, společně nahrávat a prožívat krásné chvíle. Děkujme  nahrávacímu studiu UHLRecords a panu Michalu Uhlířovi za možnost nahrávání a panu Jiřímu Votrubovi za krásnou grafiku pro naše CD.

CD jsou k dostání v sekretariátu školy!

Kalibro 2017

Testovali jsme v oblastech, které jsou dle našeho soudu stěžejní. Testy jsou zaměřeny na srovnávání výsledků mezi školami navzájem, proto se procenta porovnávají s celorepublikovým průměrem.

Oblast          Navis          ČR

ČJ                 70,7%          64,6%

M                  58,7%          48,1%

AJ                  72,6%          69,1%

Z výsledků máme radost a děti zaslouží pochvalu.

Matematická olympiáda, krajské kolo 2017

S radostí Vám oznamujeme, že Maruška Zichová ze 6. třídy v krajském kole Matematické olympiády získala maximum bodů a umístila se tak na sdíleném prvním místě! Gratulujeme!

“S radostí Vám oznamujeme, že Maruška Zichová se umístila na 1. místě v Matematické olympiádě (krajské kolo).”

Kalibro 2016

V roce 2016 jsme na Základní škole Navis provedli testování Kalibro ve 3. a 5. třídě. Ve všech testovaných oblastech jsme byli vysoko nad průměrem České republiky. Ve třetí třídě v českém jazyce a angličtině se pohybujeme mezi 20 a 30% nejúspěšnějších škol, v matematice, přírodovědě a ekonomických dovednostech dokonce mezi prvními 10% nejúspěšnějších škol v České republice!

“V matematice, přírodovědě a ekonomických dovednostech patříme mezi prvních 10% nejúspěšnějších škol v České republice!”

Jsme na naše žáky velice hrdí!

Pohár vědy 2016

Máme velikou radost, protože náš tým postavený pro mezinárodní soutěž Pohár vědy 2016 získal v druhém kole soutěže maximum bodů! Hodnotitelé navíc vybrali naše vědecká řešení jako ta, která se jim líbila z celé České republiky nejvíce.

“Maximum bodů v druhém kole a ocenění našich řešení.”

Jsme na náš vědecký tým hrdí a děkujeme za vedení týmu p. učiteli Zafkovi a paní Olšovcové!

V kategorii První stupeň, Česká republika, 2. kolo, najdete naši školu!

Zde si prosím prohlédněte hodnocení.

Bobřík programování 2015

“Vítězka v programování - úspěch v celostátní soutěži Bobřík programování.”

Jenom 19 minut stačilo Terezce Lichtenbergové z 5. A, aby získala plný počet 192 bodů v 8. ročníku celonárodní soutěže Bobřik informatiky! Celkově řešilo Bobříka informatiky 22 našich žáků, z toho polovina čtvrťáků. Úspěšnými řešiteli se stalo 12 žáků.Prvních pět řešitelů je v prvních 5% nejlepších řešitelů. Ve všech kategoriích soutěžilo přes 52.000 žáků.

Moc gratulujeme!

Pokud se chcete dozvědět víc, navštivte oficiální stránky www.ibobr.cz.

Matematický klokan 2014

“Vítězka Matematického klokana ČR mezi bezmála 100.000 řešiteli!”

Marie Zichová se stala jedním z vítězů celostátního kola Matematického klokana. V kategorii Cvrček řešilo úlohy 97 478 žáků. Maruška dosáhla maxima - 90 bodů spolu - s dalšími 115 žáky. Je to obrovský úspěch a krásná reprezentace naší školy. Gratulujeme!

Úspěch v rugby turnaji Milán 2015!

“Skvělé druhé místo v turnaji v rugby!”

Máme velkou radost z úspěchů našich žáků i v mimoškolních aktivitách. Dan Tuhárský ze 4.A se nedávno zúčastnil rugbyového turnaje v Miláně, kde se svým týmem vybojoval úžasné 2. místo. Šlo o velkou událost, které se zúčastnilo kolem 1000 hráčů v různých kategoriích.

Úspěchy v moderní gymnastice

“Vítězka v gymnastice v kategorii Naděje mladší.”

Další sportovní nadějí je také Francesca Kurpiers ze 1.A, která od minulého roku trénuje v závodním oddíle moderní gymnastiky TJ Sokol Žižkov 1. Podařilo se jí vyhrát již několik soutěží jak v závodech jednotlivců, tak ve společných sestavách.

Kontaktujte nás: Kontakty