Uniformy

Děti v naší škole nosí uniformy. Mimo určité praktické výhody, které uniformy bezesporu přinášejí, navíc umožňují dětem, aby se ztotožnily s morálními hodnotami školy, s učiteli, s kamarády i s ostatními rodinami a nepřináší sociální tlak, který v ostatních školách hrozí.

Chlapci nosí bílé tričko s límečkem, šedé kalhoty, případně tmavě modrý svetr.

Dívky nosí bílé tričko s límečkem, šedé šaty a tmavě modrý nebo červený svetr. K tomu nosí punčocháče dle vlastního výběru.

Protože svrchní části uniforem (trička a svetříky) obšíváme naším logem, máme je ve škole skladem. Ostatní části uniforem objednávejte na e-shopu Next. Vzhledem k častým změnám webových odkazů uvádíme u školních uniforem kód zboží, dle kterého je možné dané oblečení na webu www.nextdirect.com vyhledat:

Dívčí sukně šedá 569-707

(dívčí šaty šedé Next vyřadil z nabídky, máme pouze skladem ve škole)

Chlapecké kalhoty lze objednávat ve variantách (slimFit, standard nebo pro plnoštíhlé)

Chlapecké kalhoty s puky 676-121

Chlapecké kalhoty rovné 188-741