Vychovatelé
Mgr. Monika Malovcová

Vychovatelka

Monika již od dětství ráda tvořila, kreslila a věnovala se nejrůznějším výtvarným aktivitám. Rozhodla se tedy pro studium Střední umělecko-průmyslové školy, obor Propagační výtvarnictví. Po maturitě se věnovala studiu anglického jazyka a své vzdělání dovršila na PedF UK v oboru Výtvarná výchova.

Ve školství působí od roku 2006. Má za sebou pedagogickou praxi v bilingvních i montessori mateřských a základních školách. Působila také jako lektorka výtvarných a keramických kroužků.

Ve volném čase se Monika věnuje svým dvěma dcerám. Baví ji výlety do přírody a cestování, ráda čte. Jejím největším koníčkem jsou však sporty. Má ráda lyže, běžky, snowboard, brusle, plavání, cyklistiku a v poslední době především běh.