Duchovní program

Křesťanské hodnoty

Máme ve znaku maják. Také chceme zvát děti na cestu, o které jsme přesvědčeni, že vede správným směrem.”

Základní škola Navis je školou, která chce pomáhat ve vedení ke křesťanským hodnotám. Věříme, že právě na hodnotách západního křesťanství stojí celá evropská civilizace. Pochopení těchto základů je vhodné pro věřící i nevěřící rodiny. Na naší škole je duchovní program dobrovolný a je nabízen pod vedením katolického kněze.

Naše škola žije křesťanským životem, a ačkoliv je účast na duchovních aktivitách zcela dobrovolná, je vyžadován vzájemný respekt.

Naše škola nabízí náboženství jako nepovinnou vyučovací hodinu pro každý ročník.

Děti mají možnost duchovního rozhovoru nebo svátosti smíření přímo ve škole a také vám, rodičům, nabízíme duchovní vedení. V případě zájmu můžete kontaktovat O. Manuela Lobo: lobo.manuel@gmail.com

Můžete se s námi účastnit duchovních obnov a různých jiných aktivit. Chceme vytvářet prostor pro duchovní růst i pro setkávání rodičů.

• Mše svatá pro celou školu probíhá každý pátek od 13:00, tj. během obědové přestávky, jste srdečně zváni.
    • Nabízíme také přípravu ke křtu a k prvnímu svatému přijímání, a to nejen dětí, ale také dospělých.
“Celý systém výchovy k dobrým vlastnostem stojí na křesťanských hodnotách.”
Kontaktujte nás: Kontakty