Vedení Vychovatelé
Veronika Nejedlá

Vedoucí vychovatelka

Veronika se narodila v Praze. Po maturitě na všeobecném gymnáziu šla cestou, která byla od mala jejím snem, vzdělávat a rozvíjet děti. Na své praxi tak vzala příležitost začít učit v mateřské škole a postupně si dodělala vzdělání při práci. Školním rokem 2022 začíná působit v NAVIS jako vedoucí školní družiny a klubu, což vnímá jako velkou příležitost a výzvu.

Ve volném čase ráda čte knihy, sleduje filmy a seriály nebo se věnuje dalším kreativním činnostem. Dlouhou dobu také působila ve skautu a věnovala se dobrovolnickým činnostem, které jsou doteď součástí jejího života.

Na práci s dětmi má nejradši, že každý den přináší něco nového a to, že jí práce s dětmi poskytuje stále nové příležitosti k rozvoji.