Bc. Radka Němečková

Vychovatelka

Radka vyrůstala v Průhonicích u Prahy. Po maturitě na Resslově obchodní akademii v Praze pobývala a dále pobývá v Mnichovicích. Dokončila bakalářské studium hospodářských a kulturních studií na ČZU v Praze.

Pracovně prošla studentskými brigádami, prací ve firmě, na poště, v hotelu. Cílem vždy bylo mít volný čas a ten věnovat sportu, bytí v přírodě a cestování. Dva roky se jako dobrovolník podílela na pomoci sociálně slabým rodinám formou doučovaní.

V roce 2015 odešla na mateřskou dovolenou a po jejím skončení strávila s rodinou tři roky na španělském ostrově Tenerife.

Baví ji pohyb, tanec, putování v přírodě, dobrá kniha a příjemná společnost. K práci s dětmi ji motivoval její syn. Přála by si, aby všechny děti měly možnost se svobodně vzdělávat v prostředí, které je laskavé a vlídné pro všechny.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.