Publikováno 9.4.2020

Přestup na Základní školu Navis

Vážení rodiče,

oslovuji Vás jako potenciální zájemce o přestup na naši Základní školu. Současná doba přináší spoustu proměnných, se kterými bohužel nemůžeme pohnout. Za běžných okolností bychom Vám nabídli týden ve škole na zkoušku. Nyní toto ale není možné a musíme vymyslet způsob, jakým nabídneme místa, která budou k dispozici po přesunu do budovy ve Světicích u Říčan (únor 2021). Mám v evidenci řadu uchazečů, ale mnohé kontakty jsou tam již delší dobu, a proto se u nich situace mohla změnit. Způsob, jakým budeme postupovat při přestupech, bude do velké míry záviset na tom, kolik uchazečů se nám doopravdy sejde, a proto prosím o aktualizaci Vašeho zájmu v tomto formuláři: https://forms.gle/bRDWvo8wJo8WknVV6

Jakmile budeme vědět, jak budeme postupovat dál (to je dáno například i rozhodnutími ze strany MŠMT), budeme Vás informovat mailem i na webových stránkách školy.

Mnohokrát děkuji, vím, že pro některé rodiny to znamená několikáté další potvrzení, ale v současné době, kdy můžeme komunikovat pouze elektronicky a nemůžeme se osobně sejít, je to nejsnazší varianta, jak si otázku přestupu utřídit a potvrdit.

Jsme nicméně stále optimističtí, stavíme novou budovu a těšíme se na nové námořníky!

S přátelským pozdravem

Mgr. Jan Vepřek

Ředitel Základní školy Navis