Publikováno 18.3.2020

ZÁPIS 2020/2021

Vážení rodiče, v důsledku opatření proti šíření koronaviru se vyhlašuje ZÁPIS BEZ ÚČASTI DĚTÍ (i rodičů).

Zápis proběhne dne 23. 4. 2020 v 9:00. 

Do této doby tedy, prosím, posílejte/dodejte tuto PŘIHLÁŠKU těmito možnými způsoby:

  1. Mailem na sekretariat@skoly-navis.cz opatřenou ELEKTRONICKÝM PODPISEM
  2. Datovou schránkou na ID datové schránky: fq95vcu
  3. Podepsanou přihlášku pošlete poštou/doneste osobně na ZŠ Navis, U Zámku 1, 251 01 Dobřejovice

S dětmi se bohužel nepotkáme, ale držíme se zveřejněných kritérií:

  • Do první třídy 20/21 přijímáme nejvýše 20 dětí.
  • Náš projekt stojí na propojení s rodinami a přáteli školy. Přijímáme proto primárně děti, jejichž rodiče jsou již zapojeni do chodu školy (již u nás mají dítě, nebo jsou zaměstnanci školy) a poté děti, které přicházejí ze spřízněné MŠ Ratolest. Vždy ale hodnotíme shodu rodiny s pedagogickými cíli školy. Máme tak jistotu, že udržujeme étos a pedagogicko-filozofické hodnoty školy a přispíváme k hladkému fungování rodin.
  • V případě volných kapacit budeme rozhodovat losem.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně kritérií či postupu se můžete obrátit na mne, Jan Vepřek, +420 775 029 593, nebo veprek@skoly-navis.cz. V případě potvrzení přijetí přihlášky kontaktujte sekretariat@skoly-navis.cz.

Zároveň prosíme všechny rodiče, aby zvážili školní zralost svých dětí, škola má děti bavit. V případě jakýchkoliv nejasností je možnost spojit se s naší speciální pedagožkou Mgr. Janou Dlabolovou dlabolova@skoly-navis.cz, která Vám s otázkou školní zralosti ráda poradí.

Děkujeme za Váš zájem! 

Za tým ZŠ Navis

Mgr. Jan Vepřek, ředitel