Publikováno 15.3.2019

Osmáci se umí bránit

Na konci února navštívil žáky 7. a 8. třídy strážmistr Bc. Tomáš Andrej Veverka z Obvodního oddělení policie Benešov. Sám vlastní 3. mistrovský stupeň taekwondo, je kvalifikovaný trenér a několikanásobný medailista z MČR.

Svým poutavým výkladem a názornými ukázkami dokázal zaujmout jak chlapce, kteří již 3 měsíce pilně trénovali tuto metodu sebeobrany, tak i děvčata, která se se základními technikami teprve seznamovala.

V závěru dvouhodinové lekce, kde se žáci dozvěděli i zajímavosti o práci policisty, ověřili si svoji fyzickou kondici a nechyběla ani legrace, proběhla diskuse se spoustou zajímavých otázek. Všichni žáci i přítomní učitelé hodnotili návštěvu pana strážmistra velmi pozitivně a odnášeli si silný zážitek.