Publikováno 11.2.2019

ADRA děkuje za naši pomoc

Milí rodiče a milé děti, moc rádi vám sdílíme poděkování od humanitární organizace ADRY za vaši pomoc. Má to smysl! Díky.

Vážená paní Turnová a všechny štědré děti ze ZŠ Navis,

srdečně Vás zdravím na konci týdne z humanitární organizace ADRA, o.p.s.

 

Moc, opravdu moc, děkujeme Vám i Vašim žákům za tak velkou štědrost. O to víc, že to vzešlo od dětí a samy byly tak štědré! Je to neuvěřitelné, jak děti z české školy, mohou zachraňovat lidi po celém světě. Nemalou část příjemců naší pomoci tvoří právě děti. Ať už v Bangladéši či v Mukačevu, kam jste také přispěli. I v Keni je často léčíme v nemocnici Itibo. Děkujeme, že děti vedete k tak lidským hodnotám jako je péče o druhé, všímavost, ochota dát něco sami ze svého pohodlí .. to je moc cenné! Jen díky lidem, jako jste Vy, můžeme efektivně pomáhat lidem v nouzi.

 

Třeba by Vaše žáky potěšilo, kdybyste jim pustila tento kratičký spot, který natočily právě naše bangladéšské děti pro české dárce:

 

https://www.youtube.com/watch?v=vopiauTbn3s

 

Přeji Vám krásný den a ještě jednou velké díky a mnoho úspěchů Vaší škole,

s úctou

 

Alžběta Kalábová
koordinátorka komunikace s dárci