Publikováno 7.10.2018

Zodpovědnost

Vážení a drazí, posíláme Vám materiály ke ctnosti na tento měsíc. V říjnu se věnujeme zodpovědnosti. V příloze Vám posíláme krátké čtení v podobě leafletu, ve kterém se věnujeme filmům, knihám a dalším materiálům, které by Vám mohly být ku pomoci. Nově posíláme i jednu stranu se shrnutím výstupů, kterým se budeme ve škole věnovat. Budeme rádi, když na nich zapracujete i doma! Díky a zdravím J. Vepřek

Vážení a drazí,
posíláme Vám materiály ke ctnosti na tento měsíc. V říjnu se věnujeme zodpovědnosti. V příloze Vám posíláme krátké čtení v podobě leafletu, ve kterém se věnujeme filmům, knihám a dalším materiálům, které by Vám mohly být ku pomoci. Nově posíláme i jednu stranu se shrnutím výstupů, kterým se budeme ve škole věnovat. Budeme rádi, když na nich zapracujete i doma!

Díky a zdravím
J. Vepřek

Soubory ke stažení

2.png
1.png
3.png