Publikováno 6.6.2018

3. místo sCOOLweb 2018

Vážení a drazí, mnohokrát děkujeme za Vaši podporu, díky které jsme získali 3. místo v ceně veřejnosti! Tak jsme obdrželi 3. místo i v ceně odborné poroty! Máme z toho radost a děkujeme všem, kteří se na našem webu podíleli, zejména DMP Design a panu fotografovi Karlu Šustrovi. Doufáme, že se Vám náš web líbí a toto ocenění je i do budoucna pro nás závazek starat se o něj! Vaše ZŠ Navis!

Vážení a drazí, mnohokrát děkujeme za Vaši podporu, díky které jsme získali 3. místo v ceně veřejnosti! Tak jsme obdrželi 3. místo i v ceně odborné poroty! Máme z toho radost a děkujeme všem, kteří se na našem webu podíleli, zejména DMP Design a panu fotografovi Karlu Šustrovi.

Doufáme, že se Vám náš web líbí a toto ocenění je i do budoucna pro nás závazek starat se o něj!

Vaše ZŠ Navis!