Publikováno 10.6.2018

Amigo News

Víte, že naši šesťáci umí udělat televizní noviny? Zde se podívejte na Amigo News - tedy na televizní shot našich šesťáků. Je to jejich první prezentace v prvním roce učení španělštiny. Jsou to jedny z mála zpráv, u kterých se pobavíte :) Velká gratulace patří Jakubovi Slukovi a Ricardovi Massmannovi. Také děkujeme Gustavovi Mongemu, který našim dětem ukázal práci profesionálního reportéra! Navis

Víte, že naši šesťáci umí udělat televizní noviny? Zde se podívejte na Amigo News - tedy na televizní shot našich šesťáků. Je to jejich první prezentace v prvním roce učení španělštiny. Jsou to jedny z mála zpráv, u kterých se pobavíte :)
Velká gratulace patří Jakubovi Slukovi a Ricardovi Massmannovi. Také děkujeme Gustavovi Mongemu, který našim dětem ukázal práci profesionálního reportéra!
Navis