Publikováno 13.12.2017

YOYO - Vašek Kroutil

Do naší školy zavítal několikanásobný mistr ČR i Evropy v yoyování Vašek Kroutil, který si pro šesťáky a sedmáky připravil krátký program složený z představení tohoto moderního sportu, tréninku základů ovládání freestylového yoya a nakonec i soutěž, ve které 3 děti vyhrály své vlastní yoyo. Celá akce byla velice příjemná a zábavná a Vaškovi děkujeme za jeho čas i za dárek v podobě 5 yoy, která zdarma věnoval naší družině. Pokud se vaše ratolest nadchla do yoyování a okamžitě teď hned jedno potřebuje, můžete navštívit jeho obchod na stránce slusny.net.

Do naší školy zavítal několikanásobný mistr ČR i Evropy v yoyování Vašek Kroutil, který si pro šesťáky a sedmáky připravil krátký program složený z představení tohoto moderního sportu, tréninku základů ovládání freestylového yoya a nakonec i soutěž, ve které 3 děti vyhrály své vlastní yoyo. Celá akce byla velice příjemná a zábavná a Vaškovi děkujeme za jeho čas i za dárek v podobě 5 yoy, která zdarma věnoval naší družině.Pokud se vaše ratolest nadchla do yoyování a okamžitě teď hned jedno potřebuje, můžete navštívit jeho obchod na stránce slusny.net.