Publikováno 16.10.2017

Sourozenci

Vážení rodiče, prosím Vás o spolupráci. Sbíráme data o sourozencích našich žáků. Vím, že jste podobný dotazník již vyplňovali, ale poprosím Vás o vyplnění (případně) ještě jednou. Tento formulář nám lépe pomůže posbírat relevantní data. Prosím, zaneste do formuláře měsíc a rok narození svých dětí, které máte zájem k nám do školy zapsat (a ještě k nám nechodí). Máme zájem navázat spolupráci s celou rodinou! Těšíme se na další námořníčky a děkujeme za vyplnění dotazníku. https://goo.gl/forms/IePKr2Iy6LFX6ZQh1 S pozdravem

Vážení rodiče našich žáků, prosím Vás o spolupráci. Sbíráme data o sourozencích našich žáků. Vím, že jste podobný dotazník již vyplňovali, ale poprosím Vás o vyplnění (případně) ještě jednou. Tento formulář nám lépe pomůže posbírat relevantní data.


Prosím, zaneste do formuláře měsíc a rok narození svých dětí, které máte zájem k nám do školy zapsat (a ještě k nám nechodí). Máme zájem navázat spolupráci s celou rodinou!


Těšíme se na další námořníčky a děkujeme za vyplnění dotazníku.


https://goo.gl/forms/ IePKr2Iy6LFX6ZQh1

 

S pozdravem