Publikováno 18.9.2017

Hodnotíme svou školu!

Vážení rodiče, chtěl bych Vám všem velice poděkovat za spolupráci na hodnotícím dotazníku! Výsledky jsou pro nás přínosné ve dvou směrech; zaprvé jsme potěšeni, že jste s námi opravdu na jedné lodi, zadruhé si ještě více uvědomujeme zodpovědnost za spolupráci na výchově a vzdělávání Vašich ratolestí. Hodnocení v podobě infografiky Vám posílám v příloze. Některé Vaše připomínky jsme reflektovali již přes prázdniny. Vzali jsme si za úkol více kontrolovat systém tutoringů a zaměřit se na důsledné dodržování pravidel a budování zdravých vztahů. Také jsme vyslyšeli Vaše volání po třídích schůzkách. Potěšte se s námi nad vynikajícími výsledky ZŠ Navis!

Vážení rodiče,

chtěl bych Vám všem velice poděkovat za spolupráci na hodnotícím dotazníku! Výsledky jsou pro nás přínosné ve dvou směrech; zaprvé jsme potěšeni, že jste s námi opravdu na jedné lodi, zadruhé si ještě více uvědomujeme zodpovědnost za spolupráci na výchově a vzdělávání Vašich ratolestí. Hodnocení v podobě infografiky Vám posílám v příloze.

Některé Vaše připomínky jsme reflektovali již přes prázdniny. Vzali jsme si za úkol více kontrolovat systém tutoringů a zaměřit se na důsledné dodržování pravidel a  budování zdravých vztahů. Také jsme vyslyšeli Vaše volání po třídích schůzkách.

Potěšte se s námi nad vynikajícími výsledky ZŠ Navis!

Kompletní výsledky jsou k dispozici v ředitelně školy.

S přátelským pozdravem
Mgr. Jan Vepřek

ředitel Základní školy Navis

 

Soubory ke stažení

infografika_mail.pdf