Publikováno 5.2.2016

Vzdělané vs. šťastné děti

Milí rodiče, nabízíme vám zajímavý graf, podle kterého sice patří české děti ve světové konkurenci mezi ty chytřejší (osa Y), je to ale zaplaceno obrovskou ztrátou radosti z učení a vůbec pocitem šílené nespokojenosti ve škole (osa X). To je samozřejmě alarmující, protože ve škole stráví děti většinu svého mládí. A co se v mládí naučíš... V naší škole Navis se snažíme to změnit a přispívat k výchově dětí vzdělaných, ale také šťastných. Výsledek už musíte posoudit sami.

Milí rodiče,

nabízíme vám zajímavý graf, podle kterého sice patří české děti ve světové konkurenci mezi ty chytřejší (osa Y), je to ale zaplaceno obrovskou ztrátou radosti z učení a vůbec pocitem šílené nespokojenosti ve škole (osa X). To je samozřejmě alarmující, protože ve škole stráví děti většinu svého mládí. A co se v mládí naučíš...

V naší škole Navis se snažíme to změnit a přispívat k výchově dětí vzdělaných, ale také šťastných. Výsledek už musíte posoudit sami.