Publikováno 6.2.2016

Konec prvního pololetí u prvňáčků

V posledních týdnech prvního pololetí se toho u prvňáčků mnoho odehrálo. Ještě před Vánoci se s žáky 2. třídy vydali do Divadla Spejbla a Hurvínka. Představení s názvem Vánoce u Spejblů podrthlo předvánoční atmosféru, děti si zazpívaly i koledy. O přestávce byla možnost prohlédnout si výstavu loutek, které se ve všech představeních objevují. A pak konečně přišly všemi očekávané Vánoce. Týden před besídkou přišlo dětem důležité psaní. V něm dostaly od Ježíška za úkol, aby si dárky daly mezi sebou. Každý si tak vylosoval lísteček se jménem kamaráda, kterému udělá radost. Ježíšků bylo tedy nakonec 13 a každý netrpělivě očekával, co najde pod stromečkem. Po prázdninách se žáčci sotva stačili rozkoukat a už tu bylo jejich první vysvědčení. Že z něj i ze speciálních pochval vyrobených paní učitelkou měli velkou radost, o tom se můžete sami přesvědčit ve fotogalerii.

V posledních týdnech prvního pololetí se toho u prvňáčků mnoho odehrálo. Ještě před Vánoci se s žáky 2. třídy vydali do Divadla Spejbla a Hurvínka. Představení s názvem Vánoce u Spejblů podrthlo předvánoční atmosféru, děti si zazpívaly i koledy. O přestávce byla možnost prohlédnout si výstavu loutek, které se ve všech představeních objevují.

A pak konečně přišly všemi očekávané Vánoce. Týden před besídkou přišlo dětem důležité psaní. V něm dostaly od Ježíška za úkol, aby si dárky daly mezi sebou. Každý si tak vylosoval lísteček se jménem kamaráda, kterému udělá radost. Ježíšků bylo tedy nakonec 13 a každý netrpělivě očekával, co najde pod stromečkem.

Po prázdninách se žáčci sotva stačili rozkoukat a už tu bylo jejich první vysvědčení. Že z něj i ze speciálních pochval vyrobených paní učitelkou měli velkou radost, o tom se můžete sami přesvědčit ve fotogalerii.