Publikováno 13.1.2016

Úspěch v soutěži Naše společná planeta

Žáci 4. a 5. třídy se v prosinci minulého roku zúčastnili výtvarné soutěže Charity ČR nazvané Naše společná planeta.

Někteří žáci 4. a 5. třídy se v prosinci minulého roku zúčastnili výtvarné soutěže Charity ČR nazvané Naše společná planeta. Úkolem žáků bylo výtvarně ztvárnit odpověď na některou z nabízených otázek, např. Proč lidé opouštějí svou zemi?, Co je trápí a nutí odejít? nebo O čem sní, na co se těší a po čem touží v nové zemi? Jako nejlepší byly vyhodnoceny práce Honzíka Kvartka (4.A), Tedíka Hynka (4.A) a Kačky Pušové (5.A). Všem výtvarníkům gratulujeme!

Odměnou za jejich práci byl výtvarný workshop s výtvarnicí Martinou Trchovou, jehož součástí bylo i ocenění nejlepších děl za účasti koordinátorky projektů globálního rozvojového vzdělávání Charity ČR Kamily Zbuzkové.

Fotogalerii vyrobených děl naleznete zde.

Na pravidla soutěže, její výsledky i výtvarná díla dětí se můžete podívat zde.