Publikováno 14.11.2015

Vyhlášení výsledků soutěže o nejpořádnější třídu

Celý říjen se děti snažily pracovat na pořádku ve třídách a byly za to bodově hodnoceny na začátku výuky, během dne a i na jeho konci. Snahu nelze upřít žádné třídě, nejlépe si však vedli žáci 3.A, kteří si za odměnu vysloužili diplom a čokoládu. Ostatní třídy dostaly bonbóny za projevenou snahu. Vyhodnocení soutěže proběhlo v tělocvičně a radost z úspěchu byla veliká.

Celý říjen se děti snažily pracovat na pořádku ve třídách a byly za to bodově hodnoceny na začátku výuky, během dne a i na jeho konci. Snahu nelze upřít žádné třídě, nejlépe si však vedli žáci 3.A, kteří si za odměnu vysloužili diplom a čokoládu. Ostatní třídy dostaly bonbóny za projevenou snahu. Vyhodnocení soutěže proběhlo v tělocvičně a radost z úspěchu byla veliká.

Video