Publikováno 2.6.2015

Nový člen učitelského týmu

Vážení a drazí rodiče, milé děti,

počínaje dnešním dnem máme ve škole anglickou rodilou mluvčí. Jmenuje se Princess Nathalie Refuerzo Roll a pochází z Filipín. Jejím rodným jazykem je angličtina a tagalog. Je vystudovaná inženýrka se zaměřením na počítače a elektroniku a ráda zpívá. Jsme velice rádi, že ji můžeme uvítat v našem týmu, je to mladá nadšená dívka a s dětmi vychází skvěle.

Dnes jsme obešli s Princess všechny třídy a představili jsme ji dětem. Všichni byli opravdu nadšení, je to další prvek ve výuce jazyka, který přispívá ke komunikaci. Budeme pokračovat metodou shadowingu, ve třídách bude přítomen český učitel i anglická rodilá mluvčí a společnými silami povedeme děti ke komuniaci v živém jazyce. Chceme, aby se s Princess potkávaly všechny děti, proto během týdne vždy navštíví všechny třídy.

S pozdravem

Jan Vepřek, ředitel školy