Pozadí hlavního banneru

Navis Academia

Od září roku 2021 otevíráme školící středisko pro učitele - Navis Academia - se zaměřením na etiku, osobní tutoring, komunikaci s rodinami i formativní hodnocení.

Máme za sebou spolupráci se Základní školou Úvaly a nyní rozjíždíme kurz formativního hodnocení ve Světicích u Říčan. Právě pozitivní zpětná vazba z našich setkávání nás inspiruje k tomu, abychom předávali know-how, které považujeme za vysoce efektivní a funkční, dalším učitelům.

“Klademe si za cíl povzbuzovat se navzájem v moderních pedagogických postupech a v etické a osobnostní práci s žáky.”

Věříme, že i Vám máme co nabídnout. Všechny kurzy koncipujeme jako vícečetná setkání a cílem není jen nahlédnout do problematiky, ale na základě sdílení zkušeností a inspirace společně růst v konkrétních dovednostech. K dispozici jsou lektoři ze Základní školy a gymnázia Navis, kteří mají za sebou již několikaletou zkušenost v těchto pedagogických oblastech.

OD KONCE ZÁŘÍ OTEVÍRÁME TYTO KURZY:

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.