GYM Další zaměstnanci
Mgr. Kateřina Smužanica

Psycholožka

Kateřina pochází z malé vesničky od Jílového u Prahy. Na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy vystudovala magisterský obor psychologie. V rámci studia také absolvovala několik kurzů a výcviků, například v krizové intervenci, primární prevenci či v individuálním systemickém koučování.

Během studia pracovala jako kouč v poradenském centru Univerzity Karlovy a jako lektor primárních prevencí na školách. Mimo to sedm let pracovala jako chůva a také jako asistentka pedagoga v mateřské škole.

Se svým manželem žije v Praze. Ve volném čase se věnuje vedení mládeže v jednom z pražských kostelů. Ráda spí pod širým nebem, chodí na procházky do přírody a její velikou vášní je vaření a pečení.

K základní škole a gymnáziu Navis se připojila v roce 2022. Její touhou je, aby žáci ve škole mohli prospívat i v rovině psychické a dostalo se jim pomoci, když o ni projeví zájem. Vytváření vztahu, důvěry a pocitu bezpečí vnímá jako zásadní ve své práci.