Asistenti
Marcela Krňávková

Asistentka pedagoga a učitelka náboženství

Marcela se narodila v Praze. Dětství prožila v Habartově v Západních Čechách. Střední školu v oboru pozemní stavitelství vystudovala v Karlových Varech. Po ukončení studia odešla do Prahy a pracovala jako projektantka ve firmě Armabeton. Vystudovala Teologickou fakultu v Českých Budějovicích v bakalářském oboru Náboženství a etika a magisterském oboru Teologie služby. Od roku 2007 do 2020 pracovala jako pastorační asistentka ve farnosti v Praze -Dolních Počernicích, kde také vyučovala děti náboženství. V současné době působí ve škole jako vychovatelka a učitelka náboženství.

Má ráda hudbu, filmovou tvorbu a přírodu. Těší ji cestování a poznávání zajímavých míst a lidi.

Je přesvědčená o důležitosti propojení rodiny a školy, o aktivní spolupráci  rodičů  se školou na vzdělání a výchově dětí.