Pozadí hlavního banneru
Mgr. Kristýna Setničková

Třídní učitelka páté třídy

Kristýna se narodila v Praze a vystudovala Učitelství pro 1. stupeň na PedF se specializací anglický jazyk. V rámci studia byla na Erasmu v Madridu, kde se seznámila s místní kulturou i jazykem. Na základní škole Navis je od roku 2014, zde působila 6 let jako asistentka pedagoga a mohla tak pracovat na individuálních potřebách žáků. Má kurz integrace dítěte s PAS a katechetický kurz pro výuku náboženství. V současné době si rozvíjí znalosti v oblasti formativního hodnocení.

Baví ji hudba, chodila řadu let na sbor a na orchestr. Dnes hraje pro radost na saxofon a na kytaru. Ráda s rodinou a snoubencem cestuje a poznává nové jazyky a kultury. Věří, že škola má nabízet více než jen znalosti. Pevné hodnoty, osobní odpovědnost, spolupráce s rodinou, bezpečné klima a laskavý učitel dokážou zastřešit pevné zázemí pro všestranný rozvoj každého žáka.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.