Crescat!

Vážení rodiče,

všem, kteří jste se přihlásili, vřele děkuji. Jsme hrdí na to, že v našem projektu jsou rodiny, které se nebrání investovat svůj čas a své schopnosti do dětí. Ve všech oblastech, ve kterých škola prosila o pomoc, se našly rodiny, které ochotně pomohou. Pro celý učitelský i realizační tým je to velká pomoc a vážíme si toho.

Možnost připojit se k iniciativě Crescat! naleznete zde: Google formulář Crescat!

Dovolují-li to Vaše rodinné podmínky, prosíme, připojte se k nám.
Oblast pomoci Popis
Dny otevřených dveří Jedná se o pomoc s prohlídkou školy, vysvětlením projektu, případně pomoc s občerstvením. Vaše děti mohou také být na místě a setkat se s novými žáky.
Fundraising Pomoc s oslovováním případných donorů, vytvářením materiálů pro oslovení donorů, zapojování do grantových výzev.
Zajišťování občerstvení Například pečením buchet, koláčů, dopravením vody, šťávy a podobně pro různé akce školy.
Třídní rodiče Pro jednotlivé třídy se stanete styčným důstojníkem, který řeší problémy, které rodiče vidí v rámci třídy. Navíc třídní rodič pomáhá se začleněním nových rodin do projektu a je jim k dispozici pro případné dotazy.
Brigády na zahradě školy Můžete-li, zapojte se i s dětmi do údržby trávníku, stromů, keřů apod.
Organizování fotbalu/sportovních akcí Máte rádi sport? Zapojte se i se svými dětmi do organizace turnaje ve fotbale/jiném sportu.
Shánění hmotných darů Můžete získat kancelářské potřeby, pomoci se sháněním nábytku a podobně? Prosíme Vás o to.
Výlety s tatínky Organizace výletů, znamená to stát se pro výlet kontaktí osobou, vymyslet místo srazu a podobně.