Přednáška AVAST/EduIN

Vážení rodiče, drazí kolegové, naše škola se zapojí do vzdělávacího projektu, který připravila společnost Avast ve spolupráci s portálem Rodiče vítáni/EduIn. Projekt se věnuje INTERNETOVÉ BEZPEČNOSTI. V rámci tohoto projektu dostane každý týden vzdělávací kartu, která se obsahem vztahuje k internetové bezpečnosti a k zásadám pohybu na internetu a práce s techonologiemi. Vážíme si toho, že jsme se mohli zapojit, věříme, že Avast i portál Rodiče vítáni, jsou dobrými partnery ve vzdělávání. Dne 24. 10. proběhne úvodní setkání v 17:00 zde ve škole, kde Vám lektoři z Avastu/EduInu představí svou koncepci, řeknou jak nakládat se vzdělávacími kartami a otevřou témata, která Vás zajímají. Těšíme se na hojnou účast, máme za to, že mluvit o technologiích a jejich využití doma i ve škole je potřeba! Zde přikládám úvodní kartu a těšíme se na Vaše reakce! S pozdravem Jan Vepřek
Datum konání : 24.10.2018

Vážení rodiče, drazí kolegové, naše škola se zapojí do vzdělávacího projektu, který připravila společnost Avast ve spolupráci s portálem Rodiče vítáni/EduIn. Projekt se věnuje INTERNETOVÉ BEZPEČNOSTI. V rámci tohoto projektu dostane každý týden vzdělávací kartu, která se obsahem vztahuje k internetové bezpečnosti a k zásadám pohybu na internetu a práce s techonologiemi. Vážíme si toho, že jsme se mohli zapojit, věříme, že Avast i portál Rodiče vítáni, jsou dobrými partnery ve vzdělávání. Dne 24. 10. proběhne úvodní setkání v 17:00 zde ve škole, kde Vám lektoři z Avastu/EduInu představí svou koncepci, řeknou jak nakládat se vzdělávacími kartami a otevřou témata, která Vás zajímají. Těšíme se na hojnou účast, máme za to, že mluvit o technologiích a jejich využití doma i ve škole je potřeba! Zde přikládám úvodní kartu a těšíme se na Vaše reakce!

S pozdravem

Jan Vepřek

Soubory ke stažení

karta_vzdelavaci_kampan(1).pdf