Den otevřených dveří

Datum konání : 28.11.2018

Zveme vás 28. listopadu od 16.30 hodin na Den otevřených dveří ZŠ NAVIS v Dobřejovicích u Prahy. Škola s námořní tematikou stojí na křesťanských hodnotách, úzce spolupracuje s rodiči a dětem nabízí výjimečnou péči v podobě osobního vedení.

V rámci jednoho odpoledne vám představíme filozofii naší školy, po budově vás provedou samotní žáci a na vaše dotazy rád odpoví ředitel školy.

O škole
ZŠ NAVIS je soukromá devítiletá základní škola, která si klade za cíl rozvíjet děti po akademické, osobnostní i duchovní stránce. Je zasazena do křesťanského hodnotového systému a nabízí rozšířenou výuku cizích jazyků, matematiky a etiky. Učitelský sbor usiluje o individuální přístup ke každému dítěti. Všichni žáci mají svého osobního vůdce – tutora, který jim pomáhá se zvládnutím látky a napomáhá k rozvoji jejich osobnosti. Žákům je rovněž k dispozici katolický kněz.

Těšíme se na Vaši návštěvu!
J. Vepřek

Kontaktujte nás: Kontakty